NAŠE VÍNA

Kolekce_dudin

 

riesling_dudin

RIESLING

 

 

 

Víno má žluto-nazelenalou barvu, má svěží vůni zelených jablek, medu a bylinek. Chuť je plná a hladká.  Ideálně se podává při 10º-12°C se zákusky, mořskými plody, chřestem, zeleným salátem.

 

 

 

Savignon_blanc_dudin

SAUVIGNON BLANC

 

 

Vlastnosti vůně jarních květin a trávy, má charakteristickou barvu se zeleným stínem. Vyrobeno z hroznů Sauvignon Blanc s technologií dlouhého vegetačního období s více než 22% cukernatosti. Harmonická chuť tohoto vína vám dává pocit, že přichází z ráje. Skvěle se hodí k zeleninovým salatům a rybam a také sushi. Doporučená teplota podávání 5º-7ºC

 

 

chardonay

CHARDONNAY

 

 

Vína Chardonnay jsou vyráběna z pečlivě vybraných hroznů, sbíraných ručně, s více než 22% cukernatosti. Má zlato-zelenou barvu. Složení ovocných vůní, odstín trávy, medu a tropického ovoce dává bohatou a jedinečná chuť, plnou eleganci. Doporučená teplota pro konzumaci je 1Oº-12ºC. Hodí pro slavnostní příležitosti. Dobře doplňuje hustší polévky, pokrmy s bílým masem a smetanovou omáčky. Dále je vhodné k paštikám a k plodům moře.

merlot_dudin

MERLOT

 

 

 

Víno vyrobené z pečlivě vybraných hroznů s technologií dlouhého vegetačního období. To má krásnou červenou barvu s fialovým stínem. Výrazná chuť borůvek a zralé třešně. Chuť je plná a jemná, elegantní a dlouhotrvající.

 

 

 

cabernet_sauvignon_dudinCABERNET SAUVIGNON

 

 

 

 

Kvalitní suché červené víno vyrobené z hroznů Cabernet Sauvignon. Víno krásné rubínové barvy, se zvláštní ovocnou chuti dobře vyzrálých červených hroznů, lesních plodů. Víno plné harmonie s dobrým potenciálem

 

 

 

 

roze_dudinROZE

 

 

 

 

Víno vyrábí se z pečlivě vybraných hroznů Cabernet Sauvignon. Má jemnou růžovou barvu a jedinečnou chuť jahod a malin. Harmonická a elegantní chuť, která na dlouho zůstane ve Váši paměti

 

 

 

temjanika_dudinTEMJANIKA

 

 

 

 

Víno vyrobené z pečlivě vybraných hroznů Temjanika. Má žluto-zelenou barvu, intenzivní aroma charakteristické pro tuto odrůdu. Chuť dominují květinové a ovocné tóny růže, základní a suché meruňky. Chuť je vyvážená a plná harmonie. Doporučená teplota pro konzumaci je 8-10 ° C.

akrato_barrique_white_dudinAKRATO BARRIQUE CHARDONNAY

 

 

 

 

 

Jakostní suché bílé víno z odrůdy Chardonnay, zrající dvanáct měsíců v dubových sudech. Působivá chuť tropického ovoce, medu skapkou vanilky a dubu.
Oceňení: Bronze medal – Chardonnay Du Monde 2009, France

 

 

akrato_barique

AKRATO BARRIQUE CABERNET SAUVIGNON

Kvalitní suché červené víno, vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon. Zrájící patnact měsíců v dubových sudech. Má aroma džemu a suchych listů. Víno s nadechém borůvek a vanilky. Hladká, sametová a dlouhotrvající chuť.

 

 

 

akrato_barrique_merlotAKRATO  BARRIQUE MERLOT

 

 

 

Kvalitní suché červené víno vyrobené z hroznů Merlot, které zraje dvanáct měsíců v dubových sudech. Víno má hlubokou rubínově červenou barvu a obrovskou kytici vůní vyzrálého červeného ovoce, rozinek, vanilkový a exotického koření. 

Oceňení: Gold Medal Winner on China Wine Awards 2012 – Akrato Barrique Merlot 2006

 

Comments are closed.